Łyna

ŁynaOpis

Spływ Łyną to wyjątkowe połączenie cywilizacji z naturą. Na Łynie każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno osoby które będą chciały uciec od miasta jak i miłośnicy obcowania z dziką przyrodą.

Podróż zaczniemy na Pisie, dopłyniemy do rzeki Wadąg, a potem do Łyny. Mniejsze rzeki pozwolą się oswoić z kajakami, ale dostarczą też pierwszych atrakcji. Biwaki na jeziorami, miejmy nadzieję, że ładna pogoda, od początku będzie wesoło. Od ujścia Wadągu do Łyny szybko można się dostać do Olsztyna, to pierwsza szansa dla osób, które będą potrzebowały chwili oddechu od natury. Oczywiści nie trzeba będzie sobie psuć urlopu miastem, można zostać w ciszy i spokoju wśród warmińskich lasów. Dalej popłyniemy Łyną, gdzie czeka nas wiele innych atrakcji, m.in. drugi cywilizowany przystanek w Lidzbarku Warmińskim. Ale żeby poznać szczegóły trzeba już pojechać z nami na spływ :-)

Terminy 

rzeka termin prowadzący

A4 Łyna 01.08 - 10/11.08.2011 Michał Kamiński zapisz się!


Na spływy kajakowy "Akcja Lato" można zapisać się przy pomocy tej strony www (kliknij link "zapisz się" przy terminie spływu) lub u Komandora Akcji Lato Olgi Wojewody, pod numerem telefonu 513 535 222 lub emailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących spływów kajakowych "Akcja Lato" prosimy o Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Tags: